Polityka Prywatności

Regulamin sprzedaży ciast i tortów na wynos na stronie ciachomania.pl
 
Serwis ciachomania.pl prowadzony jest przez firmę Ciachomania. sp. z o.o. sp.k., identyfikującą się numerami NIP 9372675377 oraz REGON 362088490, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, Wydział VIII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000568736.
 
 1. Ciachomania sp. z o.o. sp.k. prowadzi sprzedaż internetową wyrobów cukierniczych na wynos. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej ciachomania.pl.
 
 1. Złożenie zamówienia oznacza akceptację wszystkich postanowień i informacji zawartych w regulaminie.
   
 1. Klient może składać zamówienia przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę za pośrednictwem serwisu, z wyłączeniem sporadycznie wykonywanych prac modernizacyjnych powodujących brak dostępności do serwisu.
 
 1. Wszystkie ceny produktów podane w serwisie ciachomania.pl zawierają podatek VAT. Podane ceny są wiążące w momencie składania zamówienia.
 
 1. Zamówienie jest uznawane za wiążące i przekazywane do realizacji:
 1. w przypadku wyrobów cukierniczych innych niż tort, po dokonaniu zamówienia i jego pozytywnej weryfikacji oraz zapłacie za zamówienie; brak zapłaty w terminie skutkować będzie anulacją zamówienia lub opóźnieniem w jego realizacji, 
 2. w przypadku tortów po dokonaniu zamówienia  i jego pozytywnej weryfikacji oraz wpłacie ustalonego zadatku.
 
 1. Zamówienia muszą być opłacone drogą elektroniczną lub przelewem tradycyjnym. Płatność przy odbiorze możliwa jest wyłącznie przy zamówieniach tortów, po wpłaceniu ustalonego wcześniej zadatku.
 
 1. Zmian w zamówieniu można dokonywać drogą telefoniczną pod nr tel. 694 594 125 lub mailową pod adresem: ciachomania@ciachomania.pl, przy czym serwis zastrzega sobie prawo do odmowy zmian w zamówieniu, jeśli zamówione wyroby będą już gotowe lub w trakcie procesu realizacji.
 
 1. Klient ma prawo odstąpić od umowy i anulować zamówienie jeśli zamówione wyroby nie będą jeszcze gotowe lub w trakcie procesu realizacji. W celu odstąpienia od umowy należy wysłać maila na adres: ciachomania@ciachomania.pl.
 
 1. Ciachomania sp. z o.o. sp.k. zastrzega sobie możliwość zaproponowania zamiany produktu lub odmowy realizacji zamówienia w sporadycznych przypadkach niezależnych od serwisu, gdy wykonanie wyrobu cukierniczego jest niemożliwe. W przypadku odmowy kwota wpłacona przez Klienta zostanie zwrócona w terminie 7 dni roboczych.
 
 1. Ciachomania sp. z o.o. sp.k. zastrzega sobie prawo do anulacji zamówienia w przypadku, gdy pojawi się w nim nieprawidłowa informacja będąca wynikiem błędu systemu.
 
 1. Terminy realizacji zamówienia:
 1. w przypadku wyrobów cukierniczych innych niż tort, termin realizacji wybierany jest przez klienta zgodnie z formularzem zamówienia; zamówienie złożone dziś do godz. 10.00 może być zrealizowane na jutro, zamówienie złożone dziś po godz. 10.00 może być zrealizowane na kolejnydzień; zamówienia pilne „na już” możliwe są wyłącznie po kontakcie telefonicznym pod nr tel. 694 594 125 i potwierdzeniu zamówienia przez pracownika serwisu
 2. w przypadku tortów, termin realizacji ustalany jest indywidualnie po wypełnieniu i wysłaniu formularza zamówień
 
 1. Dostawa wyrobów cukierniczych na podany przez Klienta adres możliwa jest wyłącznie po indywidualnych ustaleniach z pracownikiem serwisu. Wówczas ustalana jest również ewentualna opłata za dostawę.
 
 1. Klient odpowiada za podanie prawidłowych danych niezbędnych do realizacji zamówienia. W przypadku podania błędnych informacji czas realizacji może ulec zmianie oraz może wiązać się z dodatkowymi kosztami ze strony klienta lub anulacją zamówienia.
 
 1. Klient zapewnia, że w przypadku dostawy na adres podany przez Klienta, pod w/w adresem będzie przebywać osoba odpowiedzialna za odbiór wyrobów. W przypadku, gdy kurier nie zastanie adresata pod podanym w zamówieniu adresem, podejmie próbę kontaktu telefonicznie. W przypadku braku kontaktu z Klientem, zamówienie wróci do cukierni i będzie dostępne do odbioru osobiście przez Klienta.   
 
 1. Wygląd zamawianych wyrobów sporadycznie może się nieznacznie różnić od wyglądu produktów ze zdjęć zamieszczonych na stronie. Różnice mogą dotyczyć wyglądu, smaku i wagi, jednak bez znacznego wpływu na ogólny charakter wyrobu. Wyroby dostarczane są świeże i należy przechowywać je w warunkach chłodniczych. Serwis nie odpowiada za nieodpowiednie przechowywanie wyrobów przez Klienta.
 
 1. Wszystkie wyroby cukiernicze produkowane są przez Ciachomania sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Górskiej 16/2.
 
 1. Ciachomania sp. z o.o. sp.k. odpowiada za oferowane wyroby do wysokości wartości zamówienia złożonego przez Klienta.
 
 1. Wszystkie reklamacje Klient zobowiązuje się składać drogą mailową na adres: ciachomania@ciachomania.pl.
 
 1. Ciachomania sp. z o.o. sp.k. zastrzega sobie możliwość wykorzystania danych kontaktowych klienta podanych przy składaniu zamówienia w celu realizacji zamówienia. Ciachomania sp. z o.o. sp.k. zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości reklamowych w postaci newsletterów drogą mailową oraz smsów do osób, które wyraziły zgodę na otrzymywanie tego typu materiałów.
 
 1. Ciachomania sp.. z o.o. sp.k., właściciel serwisu internetowego ciachomania.pl zapewnia ochronę wszystkich danych osobowych, jakie zostały pozyskane w wyniku prowadzonej działalności zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz jej późniejsze zmiany).
 
 1. Wszystkie treści i materiały znajdujące się na stronie ciachomania.pl należą do firmy Ciachomania sp. z o.o. sp.k. i tym samym objęte są ochroną praw autorskich zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r., Nr 90, poz. 631 z późn. zm. –j.t.).
 
 1. Ciachomania sp. z o.o. sp.k. zastrzega sobie prawo do zmiany danego Regulaminu w dowolnym czasie. Zmiany te zobowiązują w zamówieniach składanych od momentu, w którym zostały one wprowadzone.
 
 1. Prawem właściwym dla realizacji zakupów w ciachomania.pljest prawo polskie, a w szczególności Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U.2002r. nr 144 poz.1204). 

Dlaczego warto wybrać Ciachomanię

gwarancja smaku
gwarancja smaku
zawsze świeże i naturalne składniki
zawsze świeże i naturalne składniki
sprawdzone receptury
sprawdzone receptury