O nas

O nas
Cukiernia Ciachomania jest położona w Straconce przy bulwarach, gdzie można odpocząć od codziennego zgiełku i skupić się na chwili przyjemności – a tych u Nas nie brakuje! W dzień wnętrze jest jasne, ciepłe, pełne aromatu włoskiej kawy i słodkości wypiekanych na miejscu według babcinych receptur. Gościmy już od 9:00 wyborem ciast i tortów, jak i świeżymi sokami, koktajlami i lodami do przygotowania, których używamy produktów jakości - premium.

Wpadają do nas całe rodziny, mamy z wózkami, handlowcy na spotkania z kontrahentami, biegacze, młodzież dosłownie każdy! Wieczorem zaś dzięki przeszklonym witrynom, atmosfera zmienia się wraz ze zmierzchem, tworząc tło dla pogawędki przy lampce wina, spotkanie z przyjaciółmi i idealne miejsce na randkę.

Naszych Gości nazywamy CIACHOMANIAKAMI – bo UWAGA!!
Nasze ciasta uzależniają!
Dlatego pakujemy je w firmowe ciacho-opakowania, żebyście mogli dowolną ilość wziąć ze sobą do domu, na prezent lub zarazić kogoś miłością do naszych słodkości.

Wierzymy, że klimat miejsca tworzą ludzie. Dlatego chcemy dzielić się z Państwem naszą pasją do słodkości, gościnności i spędzania czasu w gronie najbliższych. Dbamy o jakość i wyjątkowość naszych produktów.

 
Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą tortów, deserów, ciast, kaw i napoi.
Bądźcie z nami na bieżąco:
www.facebook.com/CiachomaniaBielsko

Dlaczego warto wybrać Ciachomanię

gwarancja smaku
gwarancja smaku
zawsze świeże i naturalne składniki
zawsze świeże i naturalne składniki
sprawdzone receptury
sprawdzone receptury

Nasza cukiernia